Barcelona Cultura

Agenda

22/10/2018 - 19:00

PROGRAMA 7

Paraula de pass: Fajara
Transeúntes

Centre Cultural Casa Orlandai

Carrer de Jaume Piquet, 23

08017 Barcelona

23/10/2018 - 19:00

PROGRAMA 3

Godka Cirka (Un forat al cel)
La pell freda

Centre Cívic Can Clariana Cultural

Carrer de Felip II, 222
08027 Barcelona

23/10/2018 - 19:30

PROGRAMA 5

Ahora no puedo
La llibreria

Centre Cívic Ateneu Fort Pienc

Plaça Fort Pienc, 4-5

08013 Barcelona

23/10/2018 - 20:00

PROGRAMA 7

Paraula de pass: Fajara
Transeúntes

Cinemes Girona

Carrer de Girona, 175

08037 Barcelona

23/10/2018 - 20:15

PROGRAMA 2

Les bones nenes
Tots volem el millor per a ella

Cinema Maldà

Carrer del Pi, 5 
08002 Barcelona

24/10/2018 - 19:00

PROGRAMA 1

Celebració
Bugarach

Auditori de Sant Martí

Plaça d'Angeleta Ferrer, 2
08020 Barcelona

PROGRAMA 4

Los desheredados
Tots els camins de Déu

Zumzeig Cinema

Carrer de Béjar, 53

08014 Barcelona

29/10/2018 - 19:00

PROGRAMA 6

Notes from Sometime, Later, Maybe (Notas desde algún momento, más tarde, quizás)
Tierra Firme

Centre Cultural Casa Orlandai

Carrer de Jaume Piquet, 23

08017 Barcelona

30/10/2018 - 19:00

PROGRAMA 7

Paraula de pass: Fajara
Transeúntes

Centre Cívic Can Clariana Cultural

Carrer de Felip II, 222
08027 Barcelona

31/10/2018 - 19:00

PROGRAMA 1

Celebració
Bugarach

Zumzeig Cinema

Carrer de Béjar, 53

08014 Barcelona

05/11/2018 - 19:00

PROGRAMA 5

Ahora no puedo
La llibreria

Centre Cultural Casa Orlandai

Carrer de Jaume Piquet, 23

08017 Barcelona

06/11/2018 - 19:30

PROGRAMA 6

Notes from Sometime, Later, Maybe (Notas desde algún momento, más tarde, quizás)
Tierra Firme

Centre Cívic Ateneu Fort Pienc

Plaça Fort Pienc, 4-5

08013 Barcelona

06/11/2018 - 20:00

PROGRAMA 2

Les bones nenes
Tots volem el millor per a ella

Cinemes Girona

Carrer de Girona, 175

08037 Barcelona

06/11/2018 - 20:15

PROGRAMA 3

Godka Cirka (Un forat al cel)
La pell freda

Cinema Maldà

Carrer del Pi, 5 
08002 Barcelona

07/11/2018 - 19:00

PROGRAMA 2

Les bones nenes
Tots volem el millor per a ella

Zumzeig Cinema

Carrer de Béjar, 53

08014 Barcelona

13/11/2018 - 19:00

PROGRAMA 6

Notes from Sometime, Later, Maybe (Notas desde algún momento, más tarde, quizás)
Tierra Firme

Centre Cívic Can Clariana Cultural

Carrer de Felip II, 222
08027 Barcelona

13/11/2018 - 19:30

PROGRAMA 1

Celebració
Bugarach

Centre Cívic Ateneu Fort Pienc

Plaça Fort Pienc, 4-5

08013 Barcelona

13/11/2018 - 20:00

PROGRAMA 3

Godka Cirka (Un forat al cel)
La pell freda

Cinemes Girona

Carrer de Girona, 175

08037 Barcelona

13/11/2018 - 20:15

PROGRAMA 5

Ahora no puedo
La llibreria

Cinema Maldà

Carrer del Pi, 5 
08002 Barcelona

14/11/2018 - 19:00

PROGRAMA 5

Ahora no puedo
La llibreria

Zumzeig Cinema

Carrer de Béjar, 53

08014 Barcelona

19/11/2018 - 19:00

PROGRAMA 4

Los desheredados
Tots els camins de Déu

Centre Cultural Casa Orlandai

Carrer de Jaume Piquet, 23

08017 Barcelona

20/11/2018 - 19:00

PROGRAMA 4

Los desheredados
Tots els camins de Déu

Centre Cívic Can Clariana Cultural

Carrer de Felip II, 222
08027 Barcelona

20/11/2018 - 19:30

PROGRAMA 7

Paraula de pass: Fajara
Transeúntes

Centre Cívic Ateneu Fort Pienc

Plaça Fort Pienc, 4-5

08013 Barcelona

20/11/2018 - 20:00

PROGRAMA 6

Notes from Sometime, Later, Maybe (Notas desde algún momento, más tarde, quizás)
Tierra Firme

Cinemes Girona

Carrer de Girona, 175

08037 Barcelona

20/11/2018 - 20:15

PROGRAMA 1

Celebració
Bugarach

Cinema Maldà

Carrer del Pi, 5 
08002 Barcelona

21/11/2018 - 19:00

PROGRAMA 4

Los desheredados
Tots els camins de Déu

Auditori de Sant Martí

Plaça d'Angeleta Ferrer, 2
08020 Barcelona

PROGRAMA 7

Paraula de pass: Fajara
Transeúntes

Zumzeig Cinema

Carrer de Béjar, 53

08014 Barcelona

26/11/2018 - 19:00

PROGRAMA 3

Godka Cirka (Un forat al cel)
La pell freda

Centre Cultural Casa Orlandai

Carrer de Jaume Piquet, 23

08017 Barcelona

27/11/2018 - 19:00

PROGRAMA 5

Ahora no puedo
La llibreria

Centre Cívic Can Clariana Cultural

Carrer de Felip II, 222
08027 Barcelona

27/11/2018 - 19:30

PROGRAMA 4

Los desheredados
Tots els camins de Déu

Centre Cívic Ateneu Fort Pienc

Plaça Fort Pienc, 4-5

08013 Barcelona

27/11/2018 - 20:00

PROGRAMA 1

Celebració
Bugarach

Cinemes Girona

Carrer de Girona, 175

08037 Barcelona

27/11/2018 - 20:15

PROGRAMA 6

Notes from Sometime, Later, Maybe (Notas desde algún momento, más tarde, quizás)
Tierra Firme

Cinema Maldà

Carrer del Pi, 5 
08002 Barcelona

28/11/2018 - 19:00

PROGRAMA 7

Paraula de pass: Fajara
Transeúntes

Auditori de Sant Martí

Plaça d'Angeleta Ferrer, 2
08020 Barcelona

03/12/2018 - 19:00

PROGRAMA 2

Les bones nenes
Tots volem el millor per a ella

Centre Cultural Casa Orlandai

Carrer de Jaume Piquet, 23

08017 Barcelona

05/12/2018 - 19:00

PROGRAMA 2

Les bones nenes
Tots volem el millor per a ella

Auditori de Sant Martí

Plaça d'Angeleta Ferrer, 2
08020 Barcelona

12/12/2018 - 19:00

PROGRAMA 3

Godka Cirka (Un forat al cel)
La pell freda

Auditori de Sant Martí

Plaça d'Angeleta Ferrer, 2
08020 Barcelona